Sudakṣiṇa: Difference between revisions
From en-MahabharataWiki
Jump to navigationJump to search
imported>AndBab No edit summary |
imported>AndBab No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
[[Plik:Śarngapakshin 3.jpg|mały|251x251px|'''godło''': | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
|[[Plik:Tamara-aruna - Śikandin.jpg|centruj|101x101px|alt=|bezramki]] | |||
|- | |||
|'''maść koni''': | |||
|} | |||
|alt=]] | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! colspan="2" |charakterystyka | |||
|- | |||
|'''imiona''': | |||
| | |||
|- | |||
|'''ojciec''': | |||
| | |||
|- | |||
|'''matka''': | |||
| | |||
|- | |||
|'''żona:''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''syn:''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''inkarnacja''': | |||
| | |||
|} | |||
'''imiona''': ''Kāmboja'' | '''imiona''': ''Kāmboja'' | ||
Revision as of 10:22, 20 July 2021
[[Plik:Śarngapakshin 3.jpg|mały|251x251px|godło:
| centruj|101x101px|alt=|bezramki |
| maść koni: |
|alt=]]
| charakterystyka | |
|---|---|
| imiona: | |
| ojciec: | |
| matka: | |
| żona: | |
| syn: | |
| inkarnacja: | |
imiona: Kāmboja
- książę krainy: Kāmboja
- obecny na turnieju o rękę Draupadi,
- w jego armii są ludy Grecy i Scytowie (javana, śaka),
- zabity przez Ardźunę (7.67.59-67).